
Зворотний осмос Smart Water Filter RO-6P з помпою та мінералізатором
8 490 ₴
- Немає в наявності
- Код: FL-SMART-RO-6P
+380 (50) 070-53-75
(Viber, Telegram) - +380 (97) 112-51-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фільтр зворотного осмосу з насосом Smart Water Filter RO-6P — це питний фільтр для очищення води під кухонну мийку з окремим краном для очищеної води. Цей фільтр призначений для приватних додому або інших приміщень, де низький тиск (менш ніж 3 бари). Після цього фільтра не буде накипу, видаляється всі віруси й бактерії, а також інші забруднення. Мінералізатор наповнить воду невеликою кількістю мінералів для питної води, а без мінералів можна використовувати воду для приготування їжі.
У цьому фільтрі є в комплекті всі деталі, картриджі та комплектуючі. Вам потрібно мати тільки інструмент для його встановлення.
Великий вибір ➤ Фільтр зворотного осмосу - низькі ціни в магазині www.hydro.in.ua
Характеристики осмосу Smart Water Filter RO-6P з насосом
- мембрана 50 галонів;
- необхідний тиск від 1 бара;
- кількість щаблів 6;
- 220 В, 50 Гц;
- кран модерн подвійний;
- колбы на две резинки;
- країна-виробник Тайвань;
- бак металевий 3,2 галона.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Water Filter |
| Країна виробник | Тайвань |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Число ступенів очищення | 6 |
| Швидкість фільтрації | 0.13 літр/хв |
| Призначення очищення | Знезалізнювання, Зм'якшення, Очищення від вільного хлору, Мінералізація |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип мембрани | 1812 (50 GPD) |
| Модель фільтру | Ro-6 |
| Тип фільтрації | Зворотний осмос |
| Додаткові етапи очищення | з мінералізатором |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 12 л |
| Помпа для підвищення тиску | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 1 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 350 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 280 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип мембранного елемента | 1812 (50 GPD) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 490 ₴

