Кошик
607 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи зараз не робочий час. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

Фільтри для води придбати у Києві, по всій Україні - Гідро-Фільтр
+380 (50) 070-53-75
+380 (97) 112-51-55

Картриджі, Мембрана, Змінні елементи фільтра

Тут ви знайдете всі змінні елементи і мембрани для фільтра:

  • Комплекти картриджів;
  • Механічні поліпропіленові картриджі;
  • Вугільні картриджі (пресовані і гранульовані);
  • Умягчающие картриджі;
  • Мембрани зворотного осмосу і нанофільтрації;
  • Мембрани мікро-та ультрафільтрації;
  • Постфильтры вугільні;
  • Мінералізатори і структуризаторы.

Якщо у вас є система фільтрації води, тоді вам потрібно регулярно купувати змінні елементи до нього, і нижче, про кожного з цих картриджів буде більш детально описано. Рада, при виборі змінних витратних елементів — враховуйте ціну доставки! Ви можете відразу купити комплект картриджів на рік, тим самим заощадити ціну на логістиці, не платити три ціни за доставку. А ще, при замовленні декількох комплектів, ви можете отримати знижку від продавця або безкоштовну доставку (звичайно це все залежить від ціни і суми замовлення).

 

Все про змінних картриджах для фільтра:

Механічні картриджі:

Механічний змінний елемент може бути зі спіненого поліпропілену 5-10 мкм або поліпропіленової нитки. Служить для грубої очищення від великих частинок таких, як пісок, іржа, окалини, які можуть забити мембрану зворотного осмосу. Висота картриджів питних побутових фільтрів 10 дюймів і товщина 2,5 дюйма (це стандартний розмір). Є звичайно великі картриджі для магістральних фільтрів, типу Біг-Блю 10-20 дюймів висотою і 4,5 дюймів ширина.

 

Гранульовані вугільні картриджі:

Цей картридж з кокосового розсипного гранульованого вугілля, який видаляє з води хлор і хлорні сполуки, коригує смак, колір, запах, а так само органічні речовини. Оскільки картридж може порошити   після нього необхідна механічна очистка (це або механічний картридж тонкого очищення 1 мікрон, або пресований вугільний картридж).

 

Пресовані вугільні картриджі:

Картридж з кокосового пресованого вугілля служить для видалення хлору, хлор-органіки і механічних частинок. Ставлять такий картридж другою або третьою сходинкою у разі якщо це зворотний осмос, а в проточних фільтрів використовують як посточистку (замість постфільтру) для поліпшення смаку і запаху. Даний картридж може виконувати видалення хлору і механічну очистку до 10 мкм.

 

Картриджі пом'якшення:

Пом'якшуючий картридж з іонообмінної смолою комплектується в проточних фільтрів для пом'якшення жорсткої води. Чим більше смоли у картриджі, тим більше ресурс він має. Ще на ресурс впливає якість смоли, яка може мати іонообмінну ємність 0,9-1,9 мг-екв/літр — цей показник вказує, скільки один літр завантаження може взяти на себе іонів Кальцію (Ca+) і Магнію (Mg+).
Є види умягчающих картриджів, які прибирають нітрати, нітрити, аміак, амоній і інші показники.

 

Мембрани зворотного осмосу:

Мембранний елемент для глибокого очищення води — це напівпроникні полотно, намотане на стрижень, що дозволяє під тиском розділяти потік води на чисту (яка пройшла крізь мембрану) і дебелий (зливається в дренаж). Для нормальної роботи мембрани зворотного осмосу необхідно постійне тиск від 3-х бар., у разі якщо тиск менше, то потрібно купувати фільтр з помпою.

 

Постфильтры:

Одним з найважливіших картриджів у фільтрі є вугільний постфільтр. Після мембрани у воді може бути розчинений газ, який поглинає дрібнодисперсний вугілля в цьому картриджі. Якщо ви не знаєте коли міняти постфільтр — орієнтуйтесь на смак води, зазвичай заміна його проводиться кожні 6-12 місяців.

 

Мінералізатори:

Для збагачення води мінералами використовують картридж для мінералізації води. У найпростішому минерализаторе, всередині засипаний звичайний кальцит (крейда грубо кажучи) і під час проходження води, вона насичується мінералами. Є мінералізатори 4-х компонентні, п'яти-компонентні і багато інші варіанти з різним ефектом.

 

Біокерамічні картриджі:

біокерамічний Картридж (структуризатор води) являє собою корпус з гранулами (кульками) всередині і призначений для структурування води. Така вода краще засвоюється організмом, що більш корисно людині. Термін заміни картриджів приблизно дорівнює одному року.

 

УФ-лампи:

Ультрафіолетовий обеззаражувачі води   являє собою корпус з нержавіючої сталі, усередині якого є прозора трубка, по якій проходить вода, і лампа, своїм світлом руйнує ДНК небезпечних вірусів і бактерій. Вода після стерилізації УФ-лампою безпечна для пиття дорослим і дітям.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner