
Пом'якшувач води Organic U-12 Eco
31 820 ₴
- В наявності
- Код: U-12-Eco
+380 (50) 070-53-75
(Viber, Telegram) - +380 (97) 112-51-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр пом'якшувач Organic U-12 Eco (з колоною 1252) - система очищення води в будинку чи квартирі. Фільтр прибирає солі жорсткості води та пом'якшує її, тим самим зберігає ваше здоров'я та побутову техніку. Фільтр є колоною з іонообмінною смолою пом'якшення води Lewatit S1567 (Німеччина).
Пом'якшення води на весь будинок або квартиру.
На сторінці ⟹ Пом'якшувачі води ⟸ великий вибір пом'якшувачів води.
Характеристики пом'якшувача Organic U-12 Eco
| Бренд | Organic (Органік) |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантія | 18 місяців |
| Тип клапана | Clack CI (США) |
| Продуктивність | 3,3 - 4.3 м3/год |
| Розмір підключення | 1 дюйм |
| Кількість санвузлів | до 3 санвузлів |
| Робочий тиск | від 2 до 6 атм |
| Об'єм завантаження | 62 літрів |
| Тривалість регенерації | від 80 до 110 хвилин |
| Тип фільтруючого завантаження | Lewatit S1567 (Німеччина) |
| Термін служби завантаження | 7-10 років |
| Тип корпусу | колона із завантаженням |
| Об'єм води на одну регенерацію | 0,63 м3 |
| Об'єм солі на одну регенерацію | 7 кг |
| Розмір бака для солі | 70 літрів |
| Електроживлення | 220В, 50Гц |
| Робоча температура | від 4 до 40 °C |
Змонтований фільтр пом'якшувач для води

Ви можете підключити до пом'якшувача:
![]() |
Пом'якшення води підключається для очищення води у ванній або душовій кабіні. |
![]() |
Пом'якшувач підключається до бойлера для захисту. |
![]() |
Ви можете підключити посудомийну машину для пом'якшення води. |
![]() |
Пом'якшувач збереже вашу пральну машину від накипу та нальоту. |
![]() |
Пом'якшувач використовується для пом'якшення води для котла |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 2 л/год |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Параметры сети | |
| Частота | 50 GHz |
| Общие параметры | |
| Висота | 1350 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип водопідготовки | зм'якшення для приватного будинку або квартири |
| Керуючий клапан | Clack (США) |
| Розмір колони | 1252 |
| Кількість санвузлів | 3-4 санвузла |
| Завантаження | Катіоніт (пом'якшення) |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 мес |
| Стан | Нове |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Тип пом'якшувача води | Колонний |
| Об'єм завантаження | 50 л |
| Тип фільтруючого матеріалу | Іонообмінна смола |
| Максимально допустимі параметри вихідної води | |
| Мінімальний робочий тиск | 2 бар |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Мінімальне значення pH | 1 |
| Максимальне значення pH | 14 |
| Вміст заліза | 0.2 мг/л |
| Жорсткість води | 15 мг-экв/л |
| Нафтопродукти | Відсутність |
| Сірководень і сульфіди | Відсутність |
| Необхідний рівень очищення від механічних домішок | 20 мкм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 450 мм |
| Приєднувальний розмір | 1" |
| Додаткові характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Витрата солі на регенерацію | 3 кг |
| Витрата води на регенерацію (обсяг стоків) | 0.63 куб. м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 820 ₴





