Подарунок

Зворотний осмос Leaderfilter Style з помпою (насосом)
15 299 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LF-STYLE-RO-5P
+380 (50) 070-53-75
(Viber, Telegram) - +380 (97) 112-51-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 399 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Зворотний осмос Leaderfilter Style з помпою (насосом)»
Великий вибір ⟹ Осмосів з помпою ⟸ можете подивитися в нашому інтернет-магазині.
Технічні характеристики:
- Продуктивність: 280 л/добу
- Стадії очищення: 6
- Накопичувальний бак: 18 л (12 л води)
- Робочий тиск: 1-6 атм
- Робоча температура: 4 - 35 °C
- Виробник: Leader Comfort
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Країна виробник | Польща |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Число ступенів очищення | 5 |
| Швидкість фільтрації | 0.19 літр/хв |
| Призначення очищення | Мінералізація |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові етапи очищення | з мінералізатором |
| Тип мембрани | 1812 (75 GPD) |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 18 л |
| Помпа для підвищення тиску | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 1 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 351 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 279 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 299 ₴







