
Вугільний фільтр Organic FS-10-Eco
25 530 ₴
- В наявності
- Код: FS-10-Eco
+380 (50) 070-53-75
(Viber, Telegram) - +380 (97) 112-51-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики:
- Продуктивність: 0,6 м3/годину
- Споживана потужність: 6 Вт
- Електропідключення: 50 Гц
- Об'єм фільтруючого матеріалу: 42 л
- Робоча температура: 5-38 °С
- Розміри: 270 х 1700 х 270 мм
- Термін служби фільтруючого матеріалу: близько 2 років
- Тривалість регенерації: 15-30 хв
- Транспортувальний вага: 31,6 кг
- Виробник: Organic (Україна)
Інші варіанти ⟹ Вугільних систем з активованим вугіллям ⟸ можете подивитися в нашому інтернет-магазині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Organic |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Швидкість фільтрації | 10 литр/мин |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 5 град. |
| Призначення очищення | Очищення від вільного хлору |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Общие параметры | |
| Висота | 1700 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Основні характеристики | |
| Керуючий клапан | Clack (США) |
| Розмір колони | 1054 |
| Кількість санвузлів | 2 санвузла |
| Тип дії | Автоматичний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 530 ₴
